SIRENE БЕЛЕГЗИЈА

ден 7,600.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 15.5cm должина и 3cm продолжеток / 1.5cm x 1.9cm елемент

код: 02X05-02323 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *