SIRENE БЕЛЕГЗИЈА

ден 9,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 14.5cm должина и 3cm продолжеток / 2cm ширина

код: 02X05-02220 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *