SHADOW ОБЕТКИ

ден 7,900.00

Материјал: сребро 925 со црна и жолта позлата
Димензија: 11cm должина

 

код: 03X05-02601 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHADOW ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.