Попуст!

SHADOW ЛАНЧЕ

ден 4,550.00

Материјал: сребро 925 со црна и жолта позлата
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 8cm должина на висечки елемент

код: 01X05-02984 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHADOW ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *