SHADOW ЛАНЧЕ

ден 5,500.00

Материјал: сребро 925 со црна и жолта позлата
Димензија: 94cm должина

код: 01X05-03021 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHADOW ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.