SHADOW БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 2.5cm x 3.7cm x 4.7cm x 5.2cm висечки елементи

код: 02X05-02079 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHADOW БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.