SHADOW БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,300.00

Материјал: сребро 925 со црна и жолта позлата
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток

 

код: 02X05-02097 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHADOW БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.