SHADE ЧАСОВНИК

ден 3,950.00

Материјал: метал и кристали
Димензија: 3.8cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L03-00488 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHADE ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *