Попуст!

SERPENTE ПРСТЕН

Original price was: ден 3,800.00.Current price is: ден 3,040.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали

код: 04X05-01578 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SERPENTE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *