Попуст!

SERPENTE ПРСТЕН

ден 2,080.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали

код: 04X05-01577 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

50, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SERPENTE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *