SERPENTE ЛАНЧЕ

ден 3,550.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 64cm должина и 3cm продолжеток / 2.1cm елемент

код: 01X05-03055 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SERPENTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.