SERPENTE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,550.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 2.1cm елемент

код: 02X05-02113 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SERPENTE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *