SECRET ЛАНЧЕ

ден 5,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03385 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SECRET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *