Попуст!

SANDS OF GOLD ПРСТЕН

ден 4,760.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.5cm

код: 04X05-01343 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SANDS OF GOLD ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *