Попуст!

SANDS OF GOLD ПРСТЕН

Original price was: ден 5,900.00.Current price is: ден 4,130.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата

код: 04X05-01354 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SANDS OF GOLD ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *