ROLLER ЧАСОВНИК

ден 8,350.00

Материјал: метал со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.4cm x 3.5cm куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X05-00779 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROLLER ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *