Попуст!

ROCKING ПРСТЕН

ден 2,000.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристал
Димензија: 0.6cm кристал

код: 04X01-03737 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

50, 52, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *