Попуст!

ROCKING ОБЕТКИ

ден 2,320.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 2.7cm дијаметар

1 на залиха

код: 03X05-02556 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *