ROCKING ЛАНЧЕ

ден 2,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и тиркиз камен
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 0.9 x 1.5cm елемент

1 на залиха

код: 01X01-05054 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.