ROCKING БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и тиркиз камен
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 1.3 х 0.7cm елемент

1 на залиха

код: 02X01-03214 Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKING БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *