ROCKING ОБЕТКИ

ден 6,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 2cm и 4cm дијаметар на кругови

1 на залиха

код: 03X01-03007 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *