Попуст!

ROCKING БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 3,150.00.Current price is: ден 2,520.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисер
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 1 и 1.1 х 0.5cm елементи

Нема на залиха

код: 02X05-02063 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKING БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *