ROCKHEART ЧАСОВНИК

ден 4,700.00

Материјал: метал со црна и розе позлата
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L05-00390 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCKHEART ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.