ROCK CANDY ОБЕТКИ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и бисери
Димензија: 2.7cm должина / 0.8cm x 1.2cm кристал / 1cm бисер

код: 03X05-03204 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCK CANDY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *