ROCK CANDY ОБЕТКИ

ден 4,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.7cm дијаметар на прстен / 0.4cm x 0.5cm кристали

код: 03X05-03216 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCK CANDY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *