ROCK CANDY ОБЕТКИ

ден 4,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 3cm должина / 1cm и 0.3cm x 0.6cm елементи

код: 03X05-03211 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROCK CANDY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *