REVAL ЧАСОВНИК

ден 4,100.00

Материјал: куќиште од метал и stainless steel мрежасто ремче со розе позлата
Димензија: 4cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L05-00528 Категории: , Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “REVAL ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.