RETRO ОБЕТКИ

ден 2,200.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 2cm дијаметар

код: 03L15-01109 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RETRO ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.