RETRO БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: должината се подесува / 0.2cm кристали

код: 02L15-01242 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RETRO БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *