REMIX ЧАСОВНИК

ден 4,000.00

Материјал: метал со жолта позлата
Димензија: 3.8cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00662 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “REMIX ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *