Попуст!

RED CARPET ПРСТЕН

Original price was: ден 3,900.00.Current price is: ден 3,120.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 1.2cm x 1.4cm елемент

код: 04X05-01630 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *