Попуст!

RED CARPET ПРСТЕН

Original price was: ден 4,250.00.Current price is: ден 3,400.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 1.7cm x 1.8cm елемент

код: 04X05-01623 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *