Попуст!

RED CARPET ПРСТЕН

ден 3,120.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 1.2cm x 1.4cm елемент

код: 04X05-01631 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *