Попуст!

RED CARPET ПРСТЕН

ден 3,120.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 1.6cm x 2.3cm елемент

код: 04X01-03806 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *