Попуст!

RED CARPET ПРСТЕН

Original price was: ден 3,650.00.Current price is: ден 2,920.00.

Материјал: сребро 925 родирано и кристали

код: 04X01-03815 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *