RED CARPET ОБЕТКИ

ден 2,650.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 1.4cm дијаметар

код: 03X05-02856 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.