RED CARPET ОБЕТКИ

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 3cm дијаметар

код: 03X05-02857 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *