RED CARPET ОБЕТКИ

ден 3,900.00

Материјал: сребро 925 и кристали
Димензија: 1.2cm x 1.4cm елемент

код: 03X05-02845 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.