RED CARPET ОБЕТКИ

ден 9,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 5.8cm должина / 0.9cm x 1.2cm, 1.3cm x 1.4cm и 2.5cm x 2.7cm елементи

код: 03X05-02836 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.