RED CARPET ОБЕТКИ

ден 5,500.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 3.3cm должина / 1.8cm x 1.7cm елементи

код: 03X05-02840 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.