RED CARPET ОБЕТКИ

ден 3,800.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 4cm должина / 1.9cm x 2.3cm елементи

код: 03X05-02841 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.