RED CARPET ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 50cm должина и 3cm продолжеток??

код: 01X05-03229 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.