RED CARPET ЛАНЧЕ

ден 3,800.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 38cm должина и 4cm продолжеток / 1.3cm x 1.4cm елемент

код: 01X05-03236 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.