RED CARPET ЛАНЧЕ

ден 4,400.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 44cm должина и 41cm должина + 3.5cm продолжеток / 0.9cm x 1.2cm елементи

код: 01X01-05218 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.