RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 1.4cm x 1.3cm елемент

код: 02X05-02187 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *