RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X01-03316 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.