RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,650.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm x 0.9cm елемент

код: 02X05-02185 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.