RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА

ден 7,700.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 6cm дијаметар / 1.8cm x 1.6cm елемент

код: 02X05-02192 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RED CARPET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.