QUEEN ОБЕТКИ

ден 2,650.00

Материјал: месинг со жолта позлата, кристали и седеф
Димензија: 6cm должина

1 на залиха

код: 03L15-00801 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.