QUEEN ОБЕТКИ

ден 3,250.00

Материјал: месинг со розе позлата, кристали и седеф
Димензија: 2.3cm

код: 03L15-01004 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *